Catering dietetyczny: dieta Wege-Fish 1500, 1800 lub 2000 kcal za 129 zł i więcej w Fit Maszkety Catering Dietetyczny


Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Wege-Fish (Pesco)
  • kaloryczność:1500, 1800, 2000 lub 2500 kcal
  • czas trwania: od 3 do 30 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dostawa: 40 km od Bytomia w cenie. Większe miasta objęte dostawą: Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Katowice, Bielsko-Biała, Mikołów, Mysłowice, Zabrze, Ruda Śląska, Rybnik, Gliwice, Radzionków, Kędzierzyn-Koźle, Żory, Tychy.
  • dni dostawy: od poniedziałku do piątku w godzinach 20 do 3 (dnia poprzedniego). W piątek istnieje możliwość dostawy na sobotę i niedzielę.

Dieta wegetariańska z rybą (pescowegetariańska): uważana jest za jedną ze zdrowszych diet. Polega na wyeliminowaniu z jadłospisu mięsa, jest więc jedną z odmian diety wegetariańskiej. Dozwolone jest spożywanie ryb, owoców morza oraz produktów pochodzenia zwierzęcego, takich jak nabiał. Dieta bazuje również na zdrowych produktach zbożowych, owocach i warzywach.

Dla kogo: dla osób, które chcą wyeliminować z jadłospisu mięso i zdrowiej się odżywiać, poprawić odporność, dostarczyć organizmowi potrzebnych składników odżywczych.


W skrócie

Specjalistyczna i urozmaicona dieta dla osób wykluczających ze swojego menu mięso i dopuszczających spożycie ryb

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail [email protected] z podaniem (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy oraz jaką kaloryczność ma zawierać dieta) oraz dołączyć groupon w formacie pdf lub podając kod zabezpieczający groupon. Brak możliwości realizowania Grouponów do 20.11.2021 r. Dostawa: 40 km od Bytomia w cenie. Większe miasta objęte dostawą: Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Radzionków, Kędzierzyn-Koźle, Tychy. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
180 zł od 129 zł
Rabat w wysokości: 28%
Oszczędzasz: 51 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa