Zamknij Jeśli chcesz otrzymywać bezpłatnie powiadomienia o nowych ofertach,

Gród Kraka
Choć mający swoją długą historię konflikt między krakusami a warszawiakami o to, które miasto bardziej nadaje się na stolicę Polski, pozostaje nierozstrzygnięty, jedno jest pewne – największe miasto w Małopolsce i druga co do wielkości metropolia w Polsce zasłużenie cieszy się swoją sławą. Do miasta pierwszych królów polskich co roku ściągają rzesze turystów z Polski i za granicy. Kto raz zobaczył magiczny krakowski rynek z gęstą siecią uliczek, stare sukiennice i Planty, na pewno będzie chciał powrócić do tego miasta nad Wisłą. Szczęśliwych mieszkańców Krakowa codziennie o wybiciu godziny dwunastej informuje hejnał odgrywany z Wieży Mariackiej. Takich atrakcji jest zresztą w grodzie Kraka więcej: spacer po krakowskim Kazimierzu przenosi nas do czasów, gdy ta dzielnica zamieszkiwana przez Żydów tętniła życiem, a z kopca Kościuszki przy słonecznej pogodzie rozpościera się widok na panoramę całego miasta. Nie bez przyczyny w Krakowie powstała Piwnica pod Baranami, a swoje dzieła tworzyli tacy artyści jak Stanisław Wyspiański, Czesław Miłosz czy Wisława Szymborska – to miasto przyciągające do siebie artystów jest po prostu magiczne.

Kierunek: Kraków!
Na każdego turystę, który odwiedza byłą stolicę Polski, czeka w Krakowie mnóstwo atrakcji. Po obejrzeniu wszystkich zabytków, w tym Wawelu i jego stałego mieszkańca, smoka wawelskiego, warto skorzystać z bogatej oferty licznych restauracji, urokliwych pubów i kawiarni oraz klubów nocnych. Studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego coś o tej ostatniej kategorii mogą powiedzieć, bowiem Kraków nocą tętni życiem. Zabawa na imprezach jest ostatnimi czasy tym lepsza, że niewiele kosztuje – wystarczy bowiem skorzystać z promocji Grupera i przemierzać to wielowiekowe miasto z kuponem z naszego portalu zakupów zniżkowych. A gdy już nacieszysz się atmosferą miasta i zobaczysz ulicę Bracką, o której śpiewał Grzegorz Turnau, odwiedź inne rejony wyżyny krakowsko-częstochowskiej, pojedź do zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce lub wybierz się do Zakopanego w Tatry – od Krakowa zakopianką to jedynie 100 km! Wszystkie te miejsca będziesz mógł zwiedzić, oszczędzając przy tym pieniądze. W zakładce Kraków i Podróże na naszym serwisie zakupów grupowych znajdziesz wiele promocji, które sprawią, że można tu znaleźć ofertę turystyczną na każdą kieszeń!

Krakowskim targiem? Na pewno nie!
Promocyjne oferty i superokazje z Gruperem czekają w Krakowie nie tylko na turystów z Warszawy, Wrocławia i innych miast. Usługi z kategorii sport i rekreacja, zdrowie i uroda, gastronomia, motoryzacja czy rozrywka i czas wolny w okazyjnej cenie mieszkańcom Krakowa oferuje na Gruperze wiele firm. Niższa cena nie oznacza kompromisu – nasze promocyjne oferty są najlepszej jakości! Na naszym portalu znajdziesz wyłącznie bezpieczne, sprawdzone promocje. Szukasz zniżki na rollmasaż, manicure spa, przedłużanie rzęs, peeling kawitacyjny, wizytę w spa albo strzyżenie z farbowaniem u sprawdzonego fryzjera? Chcesz zjeść najlepsze w Krakowie sushi z rabatem? A może potrzebujesz oferty na mycie samochodu, karnet na siłownię lub paintball ze znajomymi w niskiej cenie? Chwile przyjemności nieobciążające Twojego domowego budżetu są teraz na wyciągnięcie ręki. Oszczędność czasu i pieniędzy oraz gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług – takich okazji w Krakowie nie warto przegapić!

więcej...
 
Ostatnia sprzedana oferta w: